Lista Wykonawców dopuszczonych do zakupu i montażu urządzenia w ramach PONE Zabrze:

Fotowoltaika
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.ATELIER Sp. z o.o.42-672WieszowaBytomska 7332 230 27 14665 277 228
2.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25
3.ECO-PLANET Sp. z o.o.44-193KnurówKościelna 2B660 003 266
4.EKO-INSTAL Wojciech Hosumbek41-800ZabrzeRoosevelta 4432 376 09 50
5.EKOEN PV Sp. z o.o.41-300Dąbrowa GórniczaFeliksa Perla 532 261 77 20784 558 711
6.EKOLENERGIA Sp. z o.o.41-800ZabrzeSienkiewicza 4632 271 47 92530 522 390
7.F.P.U.H MABAPA Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 42732 234 88 77
8.Gabrypol Sp. J. Dominika Juszczyk40-431KatowiceSzopienicka 6832 256 30 50502 774 060
9.P.H.U. Energomontaż Zabrze Krzysztof Paduch41-800ZabrzeWolności 367 / 3519 176 154
10.ProServe Sp. z o.o.41-712Ruda ŚląskaWalentego Fojkisa 3A / 132 496 93 14796 229 662
11.PV Instalator Polska PVGE Sp.z o.o.33-101TarnówAzotowa 3114 622 33 44516 736 417
12.RAD-INSTAL Firma Handlowo-Usługowa Lesław Kordys41-800ZabrzeGdańska 132 370 13 04501 007 960
13.Semper Power Sp. z o.o.42-693Krupski MłynGłówna 7519 589 648
14.Wichary Technic Sp. z o.o.41-807ZabrzeHandlowa 2B32 273 82 70510 102 068
Systemy grzewcze
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1."BARTE" Józef Bartkowiak41-800ZabrzePrzyszowicka 1132 276 14 97
2.AMD Instalacje Michał Drost42-261KlepaczkaTopolowa 39508 151 413
3.ATELIER Sp. z o.o.42-672WieszowaBytomska 7332 230 27 14665 277 228
4.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25
5.COPOS Sp. z o.o.41-800ZabrzeKnurowska 6132 276 13 42605 620 874
6.DAKON Sp. z o.o.41-814ZabrzeWitosa 1A505 193 061
7.EKO-INSTAL Wojciech Hosumbek41-800ZabrzeRoosevelta 4432 376 09 50
8.Eko-Sol Martyniuk Sławomir42-693Krupski MłynLeśmiana 8 / 6791 472 505
9.F.H.U. MERKURY Klaudia Grabowska44-151GliwiceDaszyńskiego 15432 445 71 06604 081 006
10.F.P.U.H MABAPA Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 42732 234 88 77
11.F.R.B M-BUD Mariusz Półtorak42-440Ogrodzieniec3-go Maja 1693 847 670
12.INSTAL-SANIT s.c. Jolanta Krzysteczko, Marcin Krzysteczko44-177PaniówkiGliwicka 232 238 67 92601 482 595
13.INSTAL-SOL Mariusz Mazur42-600Tarnowskie GóryDaszyńskiego 11608 470 761
14.INSTALATOR Kazimierz Ozimek Anna Ozimek S.C.41-808ZabrzeKrakowska 20502 203 284
15.MARWENT S.C.42-622ŚwierklaniecGłówna 6332 390 26 26
16.METALTERES S.C. M.T. Rybczyńscy42-620Nakło ŚląskieGłówna 7832 284 32 57604 220 312
17.P.H.U. TOMAX Tomasz Bertolin44-100GliwiceFredry 2500 182 472
18.P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń41-250CzeladźStaszica 17132 265 17 02
19.PS INSTAL PIOTR SZYRAJEW44-100GliwicePszczyńska 12B / 15660 181 710
20.RAD-INSTAL Firma Handlowo-Usługowa Lesław Kordys41-800ZabrzeGdańska 132 370 13 04501 007 960
21.Semper Power Sp. z o.o.42-693Krupski MłynGłówna 7519 589 648
Termomodernizacja
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Art-Bud Budownictwo Marcin Szkop Oktawia Sobierska S.C.41-600ŚwiętochłowiceKatowicka 6232 770 38 38600 092 240
2.BETA Przemysław Jędrychowski41-800ZabrzeZaolziańska 1432 271 49 09516 043 996
3.BOGROM S.C. Roman Kirsz, Joanna Kirsz41-809ZabrzeSikorskiego 832 277 39 93603 975 040
4.DL IZOLACJE NATRYSKOWE Dominik Lesz44-100GliwiceChorzowska 71 / 7600 437 821
5.F.R.B M-BUD Mariusz Półtorak42-440Ogrodzieniec3-go Maja 1693 847 670
6.Firma Usługowo Budowlana Rajmund Główka42-793GlinicaAsfaltowa 43606 994 091
7.FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA-HANDLOWO-TRANSPORTOWA TRAM-BUD Krzysztof Tram41-808ZabrzeKomuny Paryskiej 17 / 2507 134 524
8.Firma Usługowo-Handlowa HAR­-BUD Harald Urbańczyk41-806ZabrzeOlchowa 1 / 7503 755 186
9.IZO-TOM Tomasz Hoffmann43-100TychyAleja Bielska 107730212129
10.MAH-BUD Mahmoud Mahmoud41-800ZabrzeOpolska 732 370 06 07603 942 215
11.P.H.U. Energomontaż Zabrze Krzysztof Paduch41-800ZabrzeWolności 367 / 3519 176 154
12.Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "HARD-PLAST" SP. J.43-100TychyFabryczna 532 328 52 69730 920 550
13.TERMODOM Jacek Główka42-793GlinicaGórna 3A605 315 865
14.WIRAGO Inwestycje Budowlane Rafał Wilczek41-907BytomŁabędzia 15506 176 116
15.Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy "ANKO" mgr inż. Andrzej Konieczny41-800ZabrzeWebera 432 276 41 98505 057 114
Wymiana okien
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Art-Bud Budownictwo Marcin Szkop Oktawia Sobierska S.C.41-600ŚwiętochłowiceKatowicka 6232 770 38 38600 092 240
2.BETA Przemysław Jędrychowski41-800ZabrzeZaolziańska 1432 271 49 09516 043 996
3.BOGROM S.C. Roman Kirsz, Joanna Kirsz41-809ZabrzeSikorskiego 832 277 39 93603 975 040
4.F.H.U. KATEX Katarzyna Spyra42-605Tarnowskie GóryGłówna 17512 027 077
5.F.R.B M-BUD Mariusz Półtorak42-440Ogrodzieniec3-go Maja 1693 847 670
6.Firma Usługowo Budowlana Rajmund Główka42-793GlinicaAsfaltowa 43606 994 091
7.P.H.U. Energomontaż Zabrze Krzysztof Paduch41-800ZabrzeWolności 367 / 3519 176 154
8.TERMODOM Jacek Główka42-793GlinicaGórna 3A605 315 865
9.WIRAGO Inwestycje Budowlane Rafał Wilczek41-907BytomŁabędzia 15506 176 116

 Wyboru Wykonawcy dokonuje Inwestor, spośród Wykonawców dopuszczonych przez Gminę i Operatora.