CZYNNY:
Poniedziałek: 9.00 - 15.30

 

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA HERBY

 

  KONTAKT:
kom. +48 570 700 606 - Operator
kom. +48 792 243 719 - Operator
Urząd Gminy Herby – tel. 34 357 41 00 w.19
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ADRES:
Urząd Gminy Herby
ul. Lubliniecka 33
42-284 Herby
Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Herby:

Wybór sposobu ogrzewania domu nie należy do łatwych wyborów. Często nie wiemy jaką technologię wybrać, jaki kocioł będzie odpowiedni dla naszego domu i ile zapłacimy za jego ogrzewanie.

Urząd Gminy Herby wraz z Operatorem Programu firmą EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o., zaprasza mieszkańców na prezentację:

Dostawców i Wykonawców kotłów węglowych i na biomasę automatycznych V klasy, na paliwo gazowe oraz kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych w ramach Programu Ograniczenia Emisji na terenie Gminy Herby.

Chcesz wiedzieć jaki kocioł jest najlepszy i jakie odnawialne źródło energii wybrać? Szukasz ekologicznych oraz ekonomicznych rozwiązań? Przyjdź:

26 października 2018 r. (piątek)

15:30-18:00

Gminne Centrum Kultury i Informacji w Herbach, ul. Lubliniecka 31

Czytaj więcej: Pokaz ekologicznych kotłów Gmina Herby

Urząd Gminy Herby wraz z Operatorem informuje, że w związku z Zarządzeniem nr OS.0050.45.2018 Wójta Gminy Herby z dnia 02 października 2018 r. w sprawie  "Regulaminu określającego zasady wymiany źródeł ciepła oraz montażu instalacji OZE w budynkach indywidualnych w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Herby - etap na rok 2018/2019", istnieje możliwość składania ofert przez Wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach przedmiotowego Programu.

Wymagania w zakresie ofert określone zostały w załączniku nr 3 do Regulaminu. Oferty należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Herby, na I piętrze, w godzinach jego urzędowania z opisem „Oferta wykonawcy w ramach realizacji Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Herby.

Czytaj więcej: Nabór wykonawców - PONE Gmina Herby

Wójt Gminy Herby ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na zadania realizowane w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji na terenie Gminy Herby.

Termin i miejsce składania wniosków:

Wniosek o udzielenie dotacji winien być kompletny i należy go złożyć w terminie od dnia 3 października 2018r. do dnia 19 października 2018r. w Urzędzie Gminy Herby ul. Lubliniecka 33, 42-284 Herby.
Wniosek do pobrania znajduje się na stronie internetowej w zakładce Dokumenty PONE oraz w sekretariacie urzędu.
Przed złożeniem wniosku należy zapoznać się z zamieszczonym Regulaminem określającym zasady przyznawania dotacji.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 26 października 2018r. w godz. od  16ºº do 18ºº odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców wraz z pokazem urządzeń w Gminnym Centrum Kultury i Informacji w Herbach ul. Lubliniecka 31.

Gmina Herby przystąpiła do opracowania aktualizacji „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Herby”. Dokument ten pozwoli na wnioskowanie o środki na  realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie.

Do złożenia wniosku niezbędne są informacje o potrzebach inwestycyjnych mieszkańców.

W tym celu zapraszamy mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety, która posłuży aktualizacji dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.

Wypełnioną ankietę prosimy złożyć w Urzędzie Gminy Herby przy ul. Lublinieckiej 33, na biurze podawczym - ankieta wersja pdf

Ankietę można wypełnić również szybko i wygodnie w formie elektronicznej TUTAJ

ANKIETY PROSIMY SKŁADAĆ do 16 października 2017r.