CZYNNY:

Poniedziałek: 10.00 - 17.00 

(10.00 - 15.30 w miesiącach lipiec i sierpień)
Środa: 11.00 - 15.00

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
MIASTO ZABRZE

KONTAKT:
kom. +48 504 218 836 - Operator
tel. 32 373 33 33 - Urząd Miasta
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ADRES:

Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Brodzińskiego 4

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Miasta Zabrze:

Dokumenty wymagane do rozliczenia:

 • protokół odbioru 1 egz.;
 • protokół z likwidacji kotła 1 egz.;
 • karta przekazania odpadu/kwit z firmy złomującej – wypisany na inwestora! (oryginał);
 • kopia karty gwarancyjnej – z danymi inwestora;
 • opinia kominiarska końcowa – kopia;
 • opcjonalnie kopia zawiadomienia o rozpoczęciu robót do PINB (w przypadku montażu kotła gazowego na pozwoleniu na budowę);
 • oświadczenie kierownika budowy;
 • faktura zaliczkowa;
 • faktura końcowa;
 • kosztorys podpisany przez Inwestora, Wykonawcę i Inspektora Nadzoru;
 • certyfikat energetyczno-emisyjny wydany przez akredytowane laboratorium, potwierdzający spełnienie wymogów 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 w przypadku kotłów na paliwo stałe – kopia.

Urząd Miejski w Zabrzu ogłasza nabór firm wykonawczych, które chcą wykonywać prace w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Zabrze etap IX. Oferta Wykonawcy może dotyczyć modernizacji systemów grzewczych: kotłów na paliwo stałe 5 klasy wg normy PN EN 303-5:2012 i gazowych, układów solarnych, ogniw fotowoltaicznych, termoizolacji, wymiany okien w ramach realizacji „Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie miasta Zabrze".
Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert w biurze podawczym Urzędu Miasta Zabrze, z zaznaczeniem na kopercie - "oferta na PONE IX - Zabrze 2018".

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów zawarte są w załączniku.

Serdecznie zapraszamy Wykonawców zainteresowanych udziałem w realizacji Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Zabrze na szkolenie.
Szkolenie odbędzie się 19 lipca 2017 r. (środa) w Centrum Organizacji Pozarządowych, Zabrze, ul. Brodzińskiego 4, o godzinie 14.45.
Informujemy również, że warunkiem wpisania lub pozostania firmy na Liście Wykonawców Programu Ograniczenia Niskiej Emisji jest złożenie w Urzędzie Miasta Zabrze kompletnej oferty oraz uczestnictwo w przedmiotowym szkoleniu.

Urząd Miejski w Zabrzu ogłasza nabór firm wykonawczych, które chcą wykonywać prace w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Zabrze  etap VIII. Oferta Wykonawcy może dotyczyć modernizacji systemów grzewczych: kotłów gazowych, układów solarnych, ogniw fotowoltaicznych, termoizolacji, wymiany okien w ramach realizacji „Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie miasta Zabrze".
Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert w biurze podawczym Urzędu Miasta Zabrze, z zaznaczeniem na kopercie - "oferta na PONE VIII - Zabrze 2017", z dopiskiem "nie otwierać".

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów zawarte są oferta wykonawcy wzór.

Urząd Miejski w Zabrzu ogłasza nabór firm wykonawczych, które chcą wykonywać prace w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie miasta Zabrze - etap VII w roku 2017. Oferta Wykonawcy może dotyczyć modernizacji systemów grzewczych: kotłów węglowych, gazowych oraz układów solarnych.
Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert w biurze podawczym UM, z zaznaczeniem na kopercie - "oferta na PONE Zabrze - etap VII w roku 2017 - Zabrze", z dopiskiem "nie otwierać".

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów zawarte są w załączniku Nr 2 Oferta Wykonawcy.