Lista Wykonawców dopuszczonych do zakupu i montażu urządzenia w ramach PONE Bytom:

Fotowoltaika
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Atelier Sp z.o.o.42-672WieszowaBytomska 73322302714665277228
2.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25
3.F.U.H. Tomasz Rapcinski42-660KaletyRymera 21606851668606851668
4.Gabrypol Sp. J. Dominika Juszczyk40-431KatowiceSzopienicka 6832 256 30 50502 774 060
5.MABAPA-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 427322348877
6.PV Instalator Polska PVGE Sp.z o.o.33-101TarnówAzotowa 3114 622 33 44516 736 417
7.WICHARY TECHNIC Sp.z.o.o.41-807ZabrzeHandlowa 2B322738270
Systemy grzewcze
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.AMD INSTALACJE Michał Drost42-261KlepaczkaTopolowa 39508 151 413
2.ASW Instal Adam Stęchły43-265MizerówNadrzeczna 26691062190787 760 325
3.Atelier Sp z.o.o.42-672WieszowaBytomska 73322302714665277228
4.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25
5.Budomont Export Bogusław Parzoch Spółka komandytowa41-902BytomSiemianowicka 98789270506
6.Central Serwis Systemy Grzewcze S.C.42-680Tarnowskie GóryZagórska 133322842158663383173
7.DOMAT ŚLĄSKI Sp.j.42-690BoruszowiceBrzozowa 16535902103513175558
8.EKO - SOL Sławomir Martyniuk42-693Krupski MłynLeśmiana 8 / 6791 472 505
9.F.U.H. Tomasz Rapcinski42-660KaletyRymera 21606851668606851668
10.Firma Handlowo Usługowa POLOCZEK Tomasz Poloczek41-940Piekary ŚląskieKarola Miarki 2F32 287 20 50508 178 012
11.Firma Remontowo - Budowlana "REMONTEK"41-902BytomOlimpijska 7 / 26604621565
12.FLORX Dawid Florkowski42-674ZbrosławiceWyzwolenia 21795532221608 285 572
13.INSTAL SERWIS Rafał Duliński41-506ChorzówFrancuska 5 / 17502489567
14.INSTAL-SOL Mariusz Mazur42-600Tarnowskie GóryDaszyńskiego 11608470761
15.Instalatorstwo C.O. - WOD - KAN - GAZ Tadeusz Strzałkowski41-940Piekary ŚląskiePiotra Skargi 34 / 11505817341
16.MABAPA-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 427322348877
17.Metalteres S.C. M&T Rybczyńscy42-620Nakło ŚląskieGłówna 7832 284 32 54604 220 312
18.Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe BBinstal Technika Grzewcza Daniel Bryła62-609Tarnowskie GóryZagórska 120323922330698281575
19.PS INSTAL Piotr Szyrajew44-100GliwiceOkrężna 8660181710
20.REMAK - INSTAL Michał Andrecki41-819ZabrzeSrebrna 21500170336
21.Ryszard Maciąg - Zakład Instalacji Sanitarnych Grzewczych i Gazowych "PRUNAM"21-109Stary UścimówKrasne 30669920716
22.RYSZARD WIŚNIOWSKI - FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA " INSTALTECH "42-605Tarnowskie GóryStrzelnicza 8323840366
23.Zakład Instalacyjny "TERMO"Bogdan Maciąg41-902BytomPrzemysłowa 49 / 2513188342
24.Zakład Kotlarsko-Ślusarski Ryszard Wojciechowski41-260SławkówDębniki 1332 293 11 20606 285 383

Wyboru Wykonawcy dokonuje Inwestor, spośród Wykonawców dopuszczonych przez Gminę i Operatora. Lista dla nowych wykonawców jest otwarta przez cały okres trwania Programu.

Zgodnie z przyjętymi zasadami Programu, wyboru urządzenia zgodnie z wariantem modernizacji oraz wyboru Wykonawcy dokonuje mieszkaniec – uczestnik Programu. Jednakże w trosce o jakość wykonanych prac oraz zgodnie z Regulaminem Programu wybrana przez mieszkańca firma wykonawcza musi zarejestrować swój udział w Programie u Operatora, celem wpisania na listę Wykonawców.