Gmina Tłuszcz
   

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:
Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu i wniosku – tel. 794 243 787, 792 243 788, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
   Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Tłuszcz:

Gmina Tłuszcz przystąpiła do opracowania „Programu ograniczenia niskiej emisji”, który to dokument pozwoli na pozyskanie środków i realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie.
Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z środków własnych gminy, pozyskanych środków zewnętrznych, a także od inwestorów. Do złożenia wniosku potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach.
W tym celu zapraszamy mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety, która posłuży opracowaniu dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.

Ankietę można wypełnić również szybko i wygodnie w formie elektronicznej TUTAJ

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:
• Urzędem Miejskim w Tłuszczu – tel. 29 777 52 61, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu i wniosku tel. 794 243 787, 792 243 788, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.