CZYNNY:

 

 

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA
GMINA WOŹNIKI

KONTAKT:
kom. +48 570 700 606 - Operator
kom. +48 792 243 432 - Operator
tel. 34 366 99 02 - Urząd Gminy

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesyłanie kosztorysów: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ADRES:

Gmina Woźniki
ul. Rynek 11
42-289 Woźniki

Jak nas znaleźć- mapa

Aktualności w zakresie realizacji PONE na terenie Gminy Woźniki:

Gmina Woźniki przystąpiła do opracowania aktualizacji „Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Woźniki”, który to dokument pozwoli na pozyskanie kolejnych środków i realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie.

Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z pozyskanych środków zewnętrznych, a także od inwestorów.

Do złożenia wniosku potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach.

W tym celu zapraszamy mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety, która posłuży aktualizacji dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.

Ankieta jest anonimowa.

ANKIETY PROSIMY SKŁADAĆ do 20 marca br.

Ankietę można wypełnić również szybko i wygodnie w formie elektronicznej TUTAJ

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:

  • Urzędem Gminy Woźniki  – tel. 34 366 99 02
  • Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o. o. – tel. 794 243 787, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Mieszkańcy.

w związku z zakończeniem realizacji IV etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Woźniki, Punkt Obsługi Klienta zostaje zamknięty.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje w zakresie realizacji kolejnego etapu Programu są udzielane pod numerem telefonu: 34 366 99 02

Uprzejmie informujemy, że Punkt Obsługi Klienta (POK) w zakresie udzielania dotacji celowej do wykonania termomodernizacji budynków mieszkalnych w dniach: 05.08.2020 r. oraz 12.08.2020 będzie nieczynny.

W okresie od 03.08.20-14.08.20 prosimy kontakt telefoniczny pod nr tel. 48 792 243 029

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie kraju koronawirusa SARS-CoV-2, Operator Programu zwraca się z prośbą o bezwzględny nakaz noszenia maseczek ochronnych i zastosowania dystansu podczas przebywania w Punkcie Obsługi Klienta (POK).

Obsługa mieszkańców odbywa się w formie:

  • Telefonicznej;
  • Mailowej – na adres poczty elektronicznej;
  • Osobistej - wyłącznie w uzasadnionych przypadkach po zaproszeniu przez Operatora Programu do POK.

Mamy nadzieję, iż spotka się to ze strony Państwa ze zrozumieniem i akceptacją, dbając zarówno o Państwa jak i o nasze bezpieczeństwo byśmy mogli bez żadnych zakłóceń świadczyć nasze usługi.

Operator Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Woźniki informuje, że w związku z Uchwałą nr 142/XII/2020 Rady Miejskiej w Woźnikach z dnia 04.03.2020 r. w sprawie przyjęcia ,,Regulaminu określającego zasady i tryb udzielania oraz rozliczania dotacji na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła oraz montażu ogniw fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w ramach Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Woźniki –etap IV'' - istnieje możliwość składania ofert przez Wykonawców chcących świadczyć swoje usługi w ramach przedmiotowego Programu.

Czytaj więcej: Nabór Wykonawców do realizacji PONE Woźniki

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych i troską o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną uprzejmie informujemy, iż od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania epidemii zawieszamy bezpośrednie konsultacje w Punktach Obsługi Klienta Programu Ograniczenia Niskiej Emisji, gdzie Operatorem Programu jest firma EKOSCAN Innowacja i Rozwój Sp. z o.o.

W tym czasie w celu kontaktu z Operatorem Programu zachęcamy do korzystania z komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub z poczty tradycyjnej.

Dla ułatwienia kontaktu zdalnego telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00:

WOŹNIKI

kom.+ 48 792 243 781

Informacja ogólna - kom. +48 570 700 606;

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korespondencję poczty tradycyjnej:

EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. ul. Karola Miarki 2F budynek C ELZAMET, 41-940 Piekary Śląskie.