Prawie 100 wniosków na dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła i montaż fotowoltaiki  wpłynęło dziś /15 lutego/ do kancelari Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2, pokoj nr 128 (parter).

Za nami pierwszy, bardzo pracowity dzień przyjmowania wniosków w ramach PONE. Zainteresowanie mieszkańców jest bardzo duże, a po weryfikacji złożonych wniosków dowiemy się, które spośród programowych propozycji cieszyły się największym wzięciem oraz ile zostało miejsc w poszczególnych wariantach - mówi Maciej Koźmiński, zastępca naczelnika Wydziału Inżynierii Środowiska.

Wnioski wraz z załącznikami można składać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2, w pokoju nr 128 (parter). Podobnie jak w ubiegłym roku, utworzono też  Biuro Obsługi Klienta, które będzie dyżurować w każdy poniedziałek w godzinach od 9.00 do 17.00 w pokoju 110A (parter) Urzędu Miejskiego w Bytomiu przy ul. Parkowej 2.

Dodatkowo Punkt Obsługi Klienta będzie działał także jutro /we wtorek, 16 lutego/ oraz w środę, 17 lutego od 8.30 do 15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu godziny  terminu wizyty pod numerem telefonu: 792 243 432.

Więcej szczegółów oraz wszystkie niezbędne dokument można znaleźć na: https://niskaemisja.ekoscan.pl/aktualnosci-bytom/511-15-lutego-rusza-nabor-do-pone-bytom