Lista Wykonawców dopuszczonych do zakupu i montażu urządzenia w ramach PONE Bytom:

Fotowoltaika
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Atelier Sp z.o.o.42-672WieszowaBytomska 73790290474
2.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25607340485
3.Centrum Pomp Ciepła Mieczysława Ziętek44-100GliwiceSokoła 4c666692360
4.Do It Right Tomasz Janoszka 41-923BytomAlojzego Felińskiego 48 / 2608625704
5.E-Emporium Sp. z o.o. 41-800ZabrzeGrunwaldzka 29322748325605092915
6.EKO-ON S.C. Krzysztof Gawroński, Piotr Walczak31-072KrakówWielopole 17 / 11512897335
7.EKO-SOLAR Tomasz Kurek44-153SmolnicaWiejska 3500237450
8.ELKOMA Sp. z o.o.41-902BytomRostka 25 / 9502723226
9.F.U.H. Tomasz Rapcinski42-660KaletyRymera 21606851668606851668
10.FLORX Dawid Florkowski42-674ZbrosławiceWyzwolenia 21795532221608 285 572
11.GEKO Maciej Łazowski Sp. j. 41-902BytomGliwicka 33600032033
12.GRUND Sp. z o.o.41-500ChorzówKatowicka 154791277846
13.HOUSE SOLUTIONS Sp. z o.o.30-504KrakówKalwaryjska 33501891904
14.IDEA PV Sp z o.o.48-100DobieszówDobieszów 25333802525695946222
15.INTELUS ENERGY Sp. z o.o.41-504ChorzówKościuszki 63791508828
16.OMEGA-WAT Sp. z o.o.41-902BytomPrzemysłowa 13a535844003
17.Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A.41-800ZabrzeHagera 14a32 271 40 19519 853 509
18.PIONEnergia Sp. z o.o.43-190MikołówŻwirki i Wigury 56 / 112728514419
19.power on- inteligente systemy elektyczne Radosław Kliszka41-908BytomFelińskiego 113 / 10500737461
20.TOM-ENER Sp. z o.o.41-922RadzionkówUnii Europejskiej 1B577588740
21.WICHARY TECHNIC Sp.z.o.o. Sp.k.41-807ZabrzeHandlowa 2B322738270
Pompy ciepła
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1.Centrum Pomp Ciepła Mieczysława Ziętek44-100GliwiceSokoła 4c666692360
2.Do It Right Tomasz Janoszka 41-923BytomAlojzego Felińskiego 48 / 2608625704
3.ELEKTROTERMIA Sp. z o.o. Sp.k32-214KrakówMackiewicza 5517079615
4.GEKO Maciej Łazowski Sp. j. 41-902BytomGliwicka 33600032033
5.GRUND Sp. z o.o.41-500ChorzówKatowicka 154791277846
6.GRUPA SD S.C.41-922RadzionkówKnosały 227508110009
7.HOUSE SOLUTIONS Sp. z o.o.30-504KrakówKalwaryjska 33501891904
8.IDEA PV Sp z o.o.48-100DobieszówDobieszów 25333802525695946222
9.Ryszard Maciąg - Zakład Instalacji Sanitarnych Grzewczych i Gazowych "PRUNAM"41-902BytomŻeromskiego 21 / 2669920716
10.TOM-ENER Sp. z o.o.41-922RadzionkówUnii Europejskiej 1B577588740
Systemy grzewcze
L.p.Nazwa firmyKod poczt.MiejscowośćUlicaTelefonKomórka
1."ENERGO-MAX" Mariusz Gańczak41-933BytomGwarków Tarnogórskich 9B / 11530819800
2.AMD INSTALACJE Michał Drost42-261KlepaczkaTopolowa 39508 151 413
3.ARSA-EKO PAWEŁ GODULA42-261Rudnik MałyŚląska 40608658756
4.ASW Instal Adam Stęchły43-265MizerówNadrzeczna 26691062190787 760 325
5.Atelier Sp z.o.o.42-672WieszowaBytomska 73790290474
6.BB Instal Technika Grzewcza Daniel Bryła42-600Tarnowskie GóryZagórska 120698281575
7.BG SYSTEM Sp. Jawna B.Boczek, G.Dębski, Ł.Dębski41-800ZabrzeGrunwaldzka 2932 274 83 25607340485
8.Budomont Export Bogusław Parzoch Spółka komandytowa41-902BytomSiemianowicka 98322899871789270506
9.Do It Right Tomasz Janoszka 41-923BytomAlojzego Felińskiego 48 / 2608625704
10.EKO - SOL Sławomir Martyniuk42-693Krupski MłynLeśmiana 8 / 6791 472 505
11.ELEKTROTERMIA Sp. z o.o. Sp.k32-214KrakówMackiewicza 5517079615
12.F.P. BO-RYM41-907BytomOrzegowska 2 / 9607243159
13.F.U.H. Tomasz Rapcinski42-660KaletyRymera 21606851668606851668
14.Firma Handlowo Usługowa POLOCZEK Tomasz Poloczek41-940Piekary ŚląskieKarola Miarki 2F508 178 012
15.Firma Remontowo - Budowlana "REMONTEK" Dariusz Śliwiński41-902BytomOlimpijska 7 / 26604621565
16.FLORX Dawid Florkowski42-674ZbrosławiceWyzwolenia 21795532221608 285 572
17.GREENKER41-500ChorzówKościuszki 6509300250
18.GRUND Sp. z o.o.41-500ChorzówKatowicka 154791277846
19.HUNGER-BUD Sp. z .o.o.40-213KatowiceMarkiefki 49322041003533388111
20.HYDROMAX PIOTR PODLESZKA I EDYTA PODLESZKA S.C.42-620Nakło ŚląskieGłówna 99322843106
21.HYDROTERM DAWID LINKIEWICZ41-808ZabrzeOfiar Katynia 39 / 4505763804
22.IDEA PV Sp z o.o.48-100DobieszówDobieszów 25333802525695946222
23.INSTAL-HYDRO MARIUSZ PASICZ42-283BoronówGrojec 34513511918
24.INSTAL-SOL Mariusz Mazur42-600Tarnowskie GóryDaszyńskiego 11608470761
25.Instalator s.c. Anna Jędrzejewska Kazimierz Ozimek41-808ZabrzeKrakowska 20502203284
26.Instel-CO Janusz Jarzombek41-500ChorzówWolskiego 4 / 2509312143
27.KAMIL KAŁUŻNY PROJEKT DOM44-120PyskowiceMatejki 3 / 3/2507313255
28.MABAPA-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba44-151GliwiceDaszyńskiego 427322348877
29.Metalteres S.C. M&T Rybczyńscy42-620Nakło ŚląskieGłówna 7832 284 32 57604 220 312
30.Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dziki Sp. z o.o.41-902BytomWitczaka 110 / 1730000660604486809
31.Ryszard Maciąg - Zakład Instalacji Sanitarnych Grzewczych i Gazowych "PRUNAM"41-902BytomŻeromskiego 21 / 2669920716
32.Zakład Instalacji Gazowych Wod-Kan C.O. Dawid Müller41-506ChorzówGraniczna 68 / 6606658461
33.ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH wod-kan,co,gaz Piotr Ledwoch41-902BytomSmolenia 36 / 5322812033601423170
34.Zakład Instalacji Sanitarnych, WOD-KAN, C.O. GAZ Marian Laska41-902BytomPowstańców Warszawskich 36 / 15501453670
35.Zakład Instalacyjny "TERMO" Bogdan Maciąg41-902BytomPrzemysłowa 49 / 2513188342

Wyboru Wykonawcy dokonuje Inwestor, spośród Wykonawców dopuszczonych przez Gminę i Operatora. Lista dla nowych wykonawców jest otwarta przez cały okres trwania Programu.

Zgodnie z przyjętymi zasadami Programu, wyboru urządzenia zgodnie z wariantem modernizacji oraz wyboru Wykonawcy dokonuje mieszkaniec – uczestnik Programu. Jednakże w trosce o jakość wykonanych prac oraz zgodnie z Regulaminem Programu wybrana przez mieszkańca firma wykonawcza musi zarejestrować swój udział w Programie u Operatora, celem wpisania na listę Wykonawców.