Gmina Świerklaniec przystąpiła do opracowania aktualizacji „Programu ograniczenia emisji dla Gminy Świerklaniec”, który to dokument pozwoli na pozyskanie środków i realizację działań z zakresu ochrony powietrza w gminie.
Środki na sfinansowanie prac pochodzić będą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, a także od inwestorów.
Do złożenia wniosku potrzeba jednak informacji o planowanych przez mieszkańców inwestycjach.
W tym celu zapraszamy mieszkańców do wypełnienia niniejszej ankiety, która posłuży aktualizacji dokumentu PONE oraz umożliwi ubieganie się o dofinansowanie.


Wypełniając ankietę i przesyłając ja poprzez naciśnięcie PRZEŚLIJ mieszkaniec oświadcza, że:
1. Ja niżej podpisany, działając w trybie art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. nr 101 z 2002 r. poz. 926 z późn. zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Świerklaniec
2. Dane osobowe gromadzone są w celu opracowania aktualizacji Programu ograniczenia niskiej emisji dla Gminy Świerklaniec
3. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna; zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do moich danych i ich poprawiania.

W razie pytań, uwag związanych z ankietą lub Programem prosimy o kontakt z:
• Urzędem Gminy Świerklaniec – tel. 32 284 48 53 w. 54
• Firmą Ekoscan Innowacja i Rozwój sp. z o.o., która zajmuje się opracowaniem dokumentu i wniosku – tel. +48 794 243 787, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najszybciej ankietę można wypełnić w wersji on-line TUTAJ.

Pliki do pobrania

ankieta_POE_Świerklaniec.pdf (rozmiar: 258 kB)